BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Man be galo patinka mano dabartinė darbovietė. Kai kas jau žino, kad mes darbe netikėtai ir niekieno neskatinami įgyvendiname šeštadienių pusryčių programą. Kaip aš juokauju tai turkiškas komandos stiprinimas. O kalbant apie pusryčius manau verta papasakoti kokie būna tradiciniai pusryčiai Turkijoje?
Jie gali pasirodyti kiek nuobodoki, nes turkai berods kadien galėtų valgyti tuos pačius produktus, kuriuos vėliau paminėsiu pridednat tik vieną kitą paįvairinimą, tačiau aš jau imu priprasti, prie šviežios taip vadinamos duonos, kuri skoniu labiau primena prancūzišką batoną, tuomet jokie pusryčiai negalimi be alyvuogių, balto sūrio vėlgi kas Lietuvoje būtų vadinama Feta sūriu, virtų kiaušinių. Beje mūsų šeštadieninių pusryčių “komitetas” valgo kaimo vištyčių ekologiškus kiaušinukus. Na ir aišku koks pusryčių stalas be uogienės, medaus, pomidorų, agurkų… ir… ypatingų - savaitgalinių pusryčių atributas - Sudžiuk, taip vadinama jautienos dešra kaip spėju su avyės riebaliukais (bet nesu tuo tikra), pakepinta ant keptuvės…
Beje šiandien aš valgiau net dvejus pusryčius… Tiesiog biologinis mano ir vyro laikrodis prasuko laiką anksčiau už laikrodžius (kaip žinia Trkijoje kaip ir Lietuvoje iš kovo 27 į kovo 28ą sukami laikrodžiai vasaros laikui) , mes šiandien supratom, kad atsikėlėme per anksti, tik tada, kai aš nuėjus į darbą radau ofisą užrakintą… Pažiūrėjus atidžiau į laikrodį supratau, kad aš į darbą atsibeldžiau valanda per anksti, ta proga nusigrūdome į vyro ofisą, kur jis man padrė super extra light Latte kavos, suvalgeme mini pusyčių variantą :) O darbe antru užėjimu papildžiau savo skrandį sudžiuk ir kiaušinuku, o pyragas dar laukia pietų laiko.
Beje visiems skaitantiems skanūs linkėjimai nuo mano kolegų ir vaizdinė medžiaga taip iš jų.

Daugiau www.turkijoje.blogspot.com

Patiko (0)

Rodyk draugamskomentarai (3) to “Aš mėgstu šeštadienius, nes jie būna prieš sekmadienius”

  1.   Ingridaon 05 Kov 2011 at 23:55

    Sveika! Kaip suprantu tu jau ilga laika gyveni Turkijoje. Noreciau su tavim kazkaip susisiekti - galbut emailu - noriu daugiau suzinoti apie gyvenima Turkijoje. Turiu drauga turka, kuris gyvena Stambule. Buvau Stambule tik savaite. Teko susipazinti ir su jo seima. Planuojame kartu gyventi siame mieste, taciau labai mazai zinau apie gyvenima Turkijoje. Galbut galetum man pagelbeti savo patirtimi. Is anksto dekoju.

  2.   laiswaon 09 Kov 2011 at 23:18

    Ingrida prasom rasuk man i el pasta: turkiye.turkija@gmail.com

  3.   Turkija pigiauon 12 Bal 2017 at 11:47

    Na turkiški pusryčiai atrodo labai skanūs. Tikrai žinau, kad jie ir labai sotūs, nes teko kartą lankytis Turkijoje. Man jų maistas labai patinka, nes daug daržovių ir patiekalų iš jų. Jau vien dėl to norėčiau sugrįžti į Turkiją.

Trackback URI | Comments RSS

Rašyk komentarą